Kontakt
Przedszkole nr 2 Koluszki
Strona głowna  /  Wydarzenia
Co się u nas dzieje..
 TEATRZYKI I KONCERTY....
Nasze Przedszkole dba  na wszechstronny rozwój dzieci, dlatego zapraszamy do Nas teatry oraz Pana NUTKĘ . Podczas przedstawień i koncertów dzieci stają się widzami i obserwatorami. Uczestnicząc w różnego rodzaju inscenizacjach poznają zasady panujące w teatrze, podczas koncertu, niekiedy same wcielają się w role aktorów, muzyków, rozwijają wyobraźnię i wrażliwość estetyczną, otrzymują wzorce artystyczne i poszerzają wiadomości o teatrze i muzyce.
 
 
AKCJE CHARYTATYWNE ...

Jak dzisiaj uczyć i wychowywać nasze dzieci, aby w przyszłości wyrosły na mądrych, wrażliwych i odpowiedzialnych ludzi. By potrafiły okazać serce i nieść pomoc istotom słabszym i potrzebującym. Jednym ze sposobów takiego wychowania może być włączanie dzieci do akcji charytatywnych. Od kilku lat Nasze Przedszkole propaguje między innymi taki właśnie sposób wychowania.

WOŚP...od kilku lat włączamy się w zbiórkę pieniędzy na WOŚP. Prowadzimy sprzedaż fantów i naszych wyrobów....w roku szkolnym 2017/2018 uzbieraliśmy rekordową jak dla Nas kwotę 1802,03zł. DZIĘKUJEMY ...

Mikołajki w Wiączyniu Dolnym.
Nasze Przedszkole wspiera inicjatywy społeczne i akcje charytatywne. W dniu dzisiejszym pracownicy naszej placówki włączyli się w organizację Mikołajek w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Zbyszko" w Wiączyniu Dolnym. Do wspólnych zabaw zaproszono dzieci z łódzkich Domów Dziecka. Impreza połączona była z premierą Charytatywnego Kalendarza dla Fundacji Gajusz.

Wydarzenia